18. martā Saeimas deputātu kopīga vizīte Rēzeknes novadā

Saeimas fasādeTurpinot iesākto tradīciju, visu Saeimā ievēlēto partiju pārstāvji dodas apciemot kādu no Latgales pašvaldībām. Šoreiz piedalīsies no Latgales vēlēšanu apgabala ievēlētie Saeimas deputāti Jānis Trupovnieks (Zaļo un Zemnieku savienība), Jānis Tutins (Saskaņa), Aldis Adamovičs (Vienotība), Juris Viļums (Latvijas Reģionu apvienība), kā arī Valdis Lauskis (No sirds Latvijai, deputātes Silvijas Šimfas palīgs) un Edmunds Teirumnieks (Nacionālā apvienība, Rēzeknes pilsētas domes deputāts).

Plkst. 11.00 paredzēta prezentācija par “Rēzeknes novada pašvaldības vidusskolu infrastruktūras attīstības” projekta rezultātiem, Maltas vidusskolas un tās daudzfunkcionālā zāles apskate.

No plkst. 13:00 plānota iepazīšanās ar tūrisma piedāvājumu Rēzeknes novadā, atjaunotās Lūznavas muižas apskate un diskusija par šī objekta ietekmi uz uzņēmējdarbības vidi.

Pēcpusdienā – vispirms viesošanās Dricānu vidusskolā, kur paredzēta saruna par jauniešu iespējām laukos, bet noslēgumā plkst. 16:00 Ūdenstūrisma attīstības centrs “Bāka” paredzēta diskusija par Latgales attīstības iespējām.

Šāda veida kopīgas Saeimas deputātu vizītes ir aizsāktas šī gada sākumā, vispirms notika tikšanās ar latgaliešu nevalstiskajām organizācijām janvārī, savukārt februārī tika apciemots Dagdas novads, kurā bija tikšanās gan ar novada vadību, gan arī iedzīvotājiem. Arī turpmāk no Latgales vēlēšanu apgabala ievēlētie deputāti ir apņēmušies turpināt šo iesākto tradīciju, nodrošinot sava politiskā spēka pārstāvniecību.

Vairāk informācijas:
Guntis Rasims, Rēzeknes novada domes deputāts,
gunchi@inbox.lv, 29492864

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *